Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

AYNA DEKORASYONU VE ÇEŞİTLERİ

Ayna çeşitleri bronz ayna, eskitme ayna, gold ayna gibi sıralandırılabilir. Ayna tasarımları özellikle evde dekorasyon unsurudur .Lavabo olsun koridor olsun mekana derinlik katan bu malzeme hemen her yerde bulunmaktadır.Lüks aynalar ve standart ayna olarak bu grubu ikiye ayırabiliriz.

İşlevsel olarak aynaları evlerde vestiyer,giysi dolabı,lavabo önü veya koridor girişlerinde genellikle bulundururuz. Kendinize ayna mı arıyorsunuz? Nou İç Mimarlık olarak sizler için özel ayna tasarımlarını konu edindik. Şık aynaların olduğu bu görsellerde değişik tasarımlara yer veriliyor.

Çoğunlukla tercihler tuğla ayna ve baklava ayna tasarımlarından yana oluyor… Sağdaki resimde gold ayna görünmektedir.Bir çok dekoratif ayna çeşitleri mimarlar ve tasarımlar tarafından tasarlanmaktadır. Burada ki en önemli özellikle satın alacağınız ayna ürünleri ve evdeki diğer eşyaların söz konusu uyumudur. Bu konuda aklınızda oluşacak her türlü konsept tasarım sorularınız için size yardımcı olmayı teklif ediyoruz.Her mekan için özel tasarım aynalar yapıyoruz.

Bir çok geometrik şekillerle ayna üretimi ve tasarımı yapmak mümkündür.Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu alanda ciddi ürünler üretilmektedir.En çok ahşap ve metal uyumu yüksektir.Bu aynalar için en iyi fiyat avantajını Nou iç mimarlık olarak sizlere biz sununuyoruz.Ayna dekorasyon fiyatları için bu sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.