Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

BÜRO & OFİS TASARIMLARI

Çalışma alanları günlük hayatta en çok zaman geçirilen yerlerdendir. Uygun tasarımların hazırlanmadığı alanlarda kapasite düşerken aynı zamanda tüm gününü ofis ortamında geçiren çalışanların da verimi düşmektedir.
Çalışma alanları günlük hayatta en çok zaman geçirilen yerlerdendir. Uygun tasarımların hazırlanmadığı alanlarda kapasite düşerken aynı zamanda tüm gününü ofis ortamında geçiren çalışanların da verimi düşmektedir.
 
Ofis iç mekan tasarımlarını yaparken gün içerisinde ne kadar çalışılırsa çalışılsın insanları yormayacak, huzuru sağlarken aynı zamanda da motive edecek koşulları göz önünde bulundurmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde memnuniyetinizin en önemli faktör olduğunu bilmekte hizmetimizi bu duruma göre sağlamaktayız.
 
OFİS TASARIMLARINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
 
Tasarlanan her alanda olduğu gibi ofislerde de küçük alanlarda büyük projelere imza atılmaktadır. Alanın kapasitesine uygun şekilde hazırlanan projelerde doğru renk seçimi, doğru konumlandırma oldukça önemlidir. Doğru konumlandırılmamış eşyalar sadece alan kaybına neden olmamakta aynı zamanda gün ışığının kullanılmasını da engelleyerek elektrik kullanımına sebep olmaktadır. Bu durum da zamanla gereksiz enerji kullanımını sağlayarak bütçe kaybına neden olur.
 
KUSURSUZ OFİS TASARIMLARI YAPILABİLİR Mİ?
 
Ofis tasarımları da dahil olmak üzere göz önünde bulundurulması gereken faktörlere dikkat edildiği taktirde her tasarım kusursuz halde gerçekleştirilebilir. Ancak tasarlanacak alanlara uygun projeler hazırlanmalıdır. Işık almayan bir ofise yeterli ışıklandırma konumlandırılmazsa karanlık ve sıkıcı bir çalışma alanının ortaya çıkması kaçınılmazdır. 
 
OFİS TASARIMLARINDA PROFESYONEL YARDIM
 
Ofis tasarımı, oda tasarımı, otel tasarımı ve pek çok alanda yapılan her değişimde profesyonel yardım alınması oldukça önemlidir. Bilirkişi olmayan insanların hazırladığı her plan zaman kaybının yanı sıra gereksiz harcamalara da sebep olmaktadır. Kısa ya da uzun süreli olsa da tasarımlar sizlerin bir süre alanınızı kullanmamanıza sebep olur yanlış yapılan her hamle sizlerin uzun süreli olarak çalışma alanınızın kullanım dışı kalmasını sağlar. Doğru, profesyonel ellerden çıkmış projeler ise sizleri olası olumsuzluklardan uzak tutarak kısa sürede büyük işler yapılmasına yardımcı olur. 
 
NOU İÇ MİMARLIK 
 
Nou İç Mimarlık olarak sizlere sunacağımız her hizmette çalışanlarınıza en konforlu alanı sağlarken sizlere de işlerinizin kapasitesinin artmasını sağlayacak ortamlar hazırlamaktayız. Ferah, kullanışlı, küçük alanların değerlendirilmesi ile iş kapasitesinin yükseleceği ve küçük alanlarda dahi kullanımın olacağı projelere imza atıyoruz. 
 
Nou İç Mimarlık olarak talep ettiğiniz her projeyi detaylı şekilde hazırlamakta titiz çalışmalar ile sizlere en uygun hale getirmekteyiz. Ofis ortamınıza uygun alanı sağlarken hem sizlerin işlerini düşüyor hem de neredeyse gününün tamamını ofis ortamında geçirecek insanların da rahatını sağlıyoruz. Ofis içi mekan tasarımları hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.