Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

CAFE TASARIMLARI

Cafeler; çalışanlar, iş verenler ve müşteriler için ortak bir yaşam alanı halindedir. Kısa veya uzun süreli olmaksızın uğrak noktası haline gelmiş her alan olduğu gibi cafelerin tasarımları da insanları etkilemektedir. İyi tasarlanmış, ferah, kullanışlı ve estetik olan cafeler müşteriler ve gününün çoğunu orada geçiren çalışanlar için oldukça önemlidir.
Cafeler; çalışanlar, iş verenler ve müşteriler için ortak bir yaşam alanı halindedir. Kısa veya uzun süreli olmaksızın uğrak noktası haline gelmiş her alan olduğu gibi cafelerin tasarımları da insanları etkilemektedir.  İyi tasarlanmış, ferah, kullanışlı ve estetik olan cafeler müşteriler ve gününün çoğunu orada geçiren çalışanlar için oldukça önemlidir.
 
İnsanlar her alanda olduğu gibi cafeler de de karamsar, ışık almayan ve rahatsız edici ortamda bulunmak istememektedir. Müşteri kapasitesinin artması ve kazancın sağlanması için profesyonel ekibimizle beraber sizlere en uygun cafe tasarımlarını hazırlamaktayız. Gösterişli, estetik, ferah bir cafe tasarımına ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçerek sizlere en uygun hizmeti sağlamamıza izin verebilirsiniz.
 
CAFE TASARIMINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
 
Nou İç Mimarlık olarak ortamınıza en uygun projeleri hazırlamaktayız. Tasarlanacak alanın büyüklüğüne göre çizilen projelerde karanlık bir ortam sağlamayacak renkler seçilmekte ve en küçük alanlarda bile yüksek verimin alınması sağlanmaktadır. 
 
Küçük alanlara iyi konumlandırılmış ürünlerle yüksek verim alınması sağlanırken seçilen ışıklandırmayla beraber ferahlık sağlanmaktadır. 
 
CAFE TASARIMININ ÖNEMİ
 
Cafeler hem iş verenler hem de çalışanlar için oldukça önemlidir. Her insan huzurlu olabileceği alanlarda zaman geçirmekten hoşlanır bununla beraber dışarıda geçirilen zamanlarda aranılan belirli faktörler vardır.
 
Müşteri kapasitesini arttırmak isteyen her cafe ise sunacağı ortamın estetik, ferah, düzenli olmasına önem vermelidir. Doğru konumlandırılmamış masa ve sandalyeler, yetersiz ışık alan ortam ise gelecek müşterilerin cafeyi tercih etme olasılığını düşürür. Cafe içerisinde fazla yakın olan masalar ortamda bulunan insanların rahatsız olmasına sebep olmakta, oturulan ya da çalışılan alanlarda ortamın karanlık olması ise insanların verimini düşürmektedir.
 
Küçük cafeler de bilmeden tercih edilen ve plansız şekilde yerleştirilmiş olan masalar ortamda alan kaybına sebep olurken cafenin müşteri kapasitesinin azalmasını sağlar. Bu sebeple doğru seçilmiş masalar konumlandırıldığı sürece iş ortamınız daha verimli hale gelir. 
 
CAFE TASARIMLARINDA NOU İÇ MİMARLIK FARKI
 
Cafenizi tasarlarken sizlere en uygun hizmeti sağlamak için oldukça titiz bir şekilde çalışmaktayız. Hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürürken gerçeklikten uzaklaşmayarak verim, müşteri, çalışanlar göz önünde bulundurulmakta ve herkese hitap edebilecek projelere imza atılmaktadır. Mutsuz ortamın insanlara hiçbir şey kazandırmayacağı aksine pek çok kayıp olmasına sebep olacağını biliyoruz ve iş ortamında motivasyonu sağlayacak, konforlu, minimal tasarımları yapmaya özen gösteriyoruz. Detaylı bilgi ve cafe tasarımı hakkındaki sorularınız için Nou İç Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.