Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

EV İÇ MEKAN TASARIMLARI

İç Mimarlık projeleri hazırlanacak alanlardan en çok talep edilen evlerin tasarımları insanların yaşam şekilleri, sosyal statüleri, hayata bakış açıları, fiziksel gereksinimleri başta olmak üzere pek çok faktöre göre şekillenmektedir.
İç Mimarlık projeleri hazırlanacak alanlardan en çok talep edilen evlerin tasarımları insanların yaşam şekilleri, sosyal statüleri, hayata bakış açıları, fiziksel gereksinimleri başta olmak üzere pek çok faktöre göre şekillenmektedir. Bu faktörler göz önünde bulundurulmadığı sürece kullanıma uygun olmayan, gereksinimleri karşılamakta yetersiz pasif alanlar oluşacak ve sizlerin gününüzün kısa bile olsa değerli bir zamanını geçirdiğiniz yaşam alanınızın verimsiz bir hale gelmesi kaçınılmaz olacaktır.
 
Ev iç mekân tasarımı tasarlanan pek çok alanın aksine daha detaylı bir çalışma süreci gerektirmektedir. Evi paylaşacak insanların fiziksel durumları göz önünde bulundurularak projeler hazırlanmalı, eşyaları konumlandırırken aynı zamanda estetik, minimal yaşam, beğeni ve psikolojik gereksinimler göz ardı edilmemelidir.  Her ne kadar toplum tarafından estetik bir gereklilik olarak görülmese de mekana anlam katmak mimarinin en önemli şartlarındandır. Anlam katılmayan her alan zevkten uzak zorunlu yaşam ortamına dönüşmektedir.
 
Nou İç Mimarlık olarak projesini üstlendiğimiz her evi, yaşamını o ortamda geçirecek insanlara uygun olarak tasarlamakta, fiziksel ve psikolojik durumlarına uygun davranmaktayız. Firma olarak uzun yılların getirdiği tecrübe ve profesyonellikle beraber kaliteli, bütçe sarsıntısına sebep olmayacak, ideal tasarımları sizlere sunuyoruz.
 
EV İÇ MEKAN TASARIMI SÜRESİ NE KADARDIR?
 
İç mimarlık projeleri hazırlanırken sadece iç faktörler değil dış faktörler de sürecin işleyişinde oldukça etkilidir. Tasarımı yapılacak alan görülmeden belirli bir zaman aralığı sunmak mümkün olmamakla beraber müşterilerimizin mağdur olmasına da sebep olacaktır. Uygun şartlar sağlandığı sürece Nou İç Mimarlık olarak talep ettiğiniz ortamların tasarımlarını en kısa sürede sizlere sunmaya çalışmaktayız. Olumsuz durumlara sebebiyet vermemek için evinizin ortamını, kapasitesini, istenilen projenin detaylarını belirlemek ve görmek adına sizleri detaylı bilgi için Nou İç Mimarlık’a bekliyoruz.
 
EV İÇİ MEKÂN TASARIM SÜRECİ NASILDIR?
 
Sizler firmamıza ev içi mekân tasarımının yapılmasını istediğiniz ortamla beraber geldikten sonra yaşam alanınız ve istekleriniz doğrultusunda konuşmalar yapmaktayız. Karşılıklı fikir alışverişinden sonra ortamınıza uygun projeyi sizlere anlatıyoruz ve istemediğiniz detayların proje kapmasından çıkmasını sağlıyoruz. Proje başlangıcından bitimine kadar sizlerin de proje içerisine katılımını sağlayarak olası olumsuzlukların yaşanmasına fırsat vermiyoruz. Estetik, detaylı, minimal ev içi mekan tasarımı talebinde bulunan müşterilerimizi detaylı bilgi ve öneri için Nou İç Mimarlık’a beklemekteyiz. 
 
NOU İÇ MİMARLIK FARKI
 
Yılların getirdiği tecrübe ve kaliteli, özgün proje isteyenlerin uğrak noktası olan Nou İç Mimarlık olarak sunduğumuz her hizmetin memnuniyet garantisini vermekteyiz.