Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

OTEL İÇ MEKAN TASARIMLARI

Ortak kullanım alanlarının hakim olduğu yerlerde estetik ve beğeninin yeri büyüktür. Oteller ise zaman zaman tatiller zaman zaman da iş seyahatleri için insanların uğrak noktası haline gelmiştir.
Ortak kullanım alanlarının hakim olduğu yerlerde estetik ve beğeninin yeri büyüktür. Oteller ise zaman zaman tatiller zaman zaman da iş seyahatleri için insanların uğrak noktası haline gelmiştir. Otel içerisinde bulunan müşterilerin uygun ve huzurlu bir ortamda olduğunu hissettirmek için ise uygun tasarımlar yapılmalıdır. Nou İç Mimarlık olarak sizlere otel iç mekân tasarımı, ev içi tasarımları gibi bir çok hizmeti sunmaktayız. Otel iç mekan tasarımı talebiniz ve detaylı bilgi için Nou İç Mimarlık ile iletişime geçebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
 
OTEL İÇ MEKAN TASARIMLARINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
 
Otel iç mekan tasarımlarını diğer tasarımlardan ayıran en önemli faktör bu kez kendi beğeninizin aksine dışarıdan gelecek insanların beğeni ve rahatlığını da göz önünde bulundurmaktır. Tasarlanan alanlar kolay kullanım şekillerine sahip olmalı, boğucu ve karmaşık olmamalıdır. Rahatlığı sağlayabilmek adına  tasarım yapılırken profesyonel anlamda yardım alınmalıdır.
 
Nou İç Mimarlık olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde her türlü koşulu göz önünde bulunduruyoruz. Renk seçimi, alan planlaması, müşterilerinizin konforu ve pek çok farklı faktör proje çizimimizde etkili olmaktadır.
 
OTEL İÇ MEKAN TASARIMLARINDA HANGİ RENKLER TERCİH EDİLMELİDİR?
 
Firma olarak tasarımların belirli renkler çerçevesinde yapıldığını düşünmemekteyiz. Ancak otel iç mekan tasarımları yapılırken gösterişli ancak sade renk seçimleri ile otelinizin tercih edilme oranını arttırabilir daha konforlu bir alan olarak gösterilmesini sağlayabilirsiniz.
 
OTEL İÇ MEKAN TASARIMI PROJE SÜRECİ
 
Proje talebinizle beraber Nou İç Mimarlık’a geldiğinizde ilk önce alan planlaması yapılmakta ve sizlere fikirler sunulmaktadır. Beğeniniz ve fikirleriniz doğrultusunda taslak olan planlar üzerinde oynama yaparak henüz proje başlamadan istemediğiniz durumların ortaya çıkmasını engelliyoruz. Nou İç Mimarlık olarak tasarladığımız her otel iç mekan tasarımında gösterişle sadeliği harmanlıyor, müşterilerinizin kendisini otel ortamında bile evde olduğu gibi huzurlu hissetmesini sağlıyoruz. İyi tasarlanmış ve hazırlanmış projeler ne kadar maliyetli gözükürse gözüksün uzun soluklu bir kullanım ve gereksiz harcamaları engellemektedir. Eşyaların konumlandırma durumlarına göre pek çok alanda  kazanç sağlayarak az alandan yüksek verim almanıza yardımcı oluyoruz. Projeler, proje detayı, mekan tasarım ücretleri ve pek çok detaylı bilgi için Nou İç Mimarlık ile iletişime geçerek aklınızdaki her sorunun cevabını profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Uygun, kaliteli, güvenilir ve uzun kullanım garantili bir hizmet için sizleri firmamıza beklemekteyiz. Nou İç Mimarlık olarak sizlere sunduğumuz her hizmette memnuniyet garantimiz vardır.